Kontakt

Kontaktní údaje


Adresa

Penzion Jelen
Zámecká 1942/7a
733 01 Karviná - Fryštát

+420 596 314 680


Jak k nám

Směr od Ostravy:  Pokračujte po hlavní čtyřproudé třídě, na třetí světelné křižovatce odbočte doprava na Poštovní ulici (u budovy VZP), pokračujte po hlavní cestě na ulici Karola Sliwky. Na první křižovatce na ulici Karola Sliwky odbočte doprava (poznávací znamení je „Centrální tržnice"), pokračujte v přikázaném směru jízdy a sledujte tabule s nápisem „Penzion Jelen“.

Směr od Českého Těšína:  Pokračujte po hlavní čtyřproudé třídě, na druhé světelné křižovatce odbočte doleva na Poštovní ulici (u budovy VZP), pokračujte po hlavní cestě na ulici Karola Sliwky. Na první křižovatce na ulici Karola Sliwky odbočte doprava (poznávací znamení je „Centrální tržnice"), pokračujte v přikázaném směru jízdy a sledujte tabule s nápisem „Penzion Jelen“.

Firemní údaje

SW Kosmos s.r.o.
Žižkova 1799/2
734 01 Karviná

IČ 28146166
DIČ CZ28146166

Ïnformace pro dodavatele

Službu, kterou dodavatel nabízí firmě SW Kosmos, je vzhledem k její povaze možno objednat pouze při oboustranné komunikaci (tj. písemně, emailem, skype, po telefonu, při osobní schůzce).

Závěrečnou podobu objednávky a souhlas s cenou musí firma SW Kosmos vždy potvrdit písemně s podpisem jednatele firmy, a to buď emailem z adresy, kterou celou dobu používal pro komunikaci anebo písemně.

Až do písemného potvrzení zůstává objednávka nezávazná a smluvní vztah mezi dodavatelem a firmou SW Kosmos nevznikl.

Mapa